Agnieszka Korzeniewska

Zaczarowana codzienność Zeszyt 3

12.00
21.00
Kup teraz
Na prezent

„Zaczarowana codzienność, czyli bezwstydnie optymistycznie o życiu" to drugi z cyklu zeszytów autorstwa Agnieszki Korzeniewskiej, pisarki i blogerki, Podlasianki mieszkającej na stałe w Brukseli. Autorka posiada bardzo cenną i rzadką w dzisiejszych czasach umiejętność: żyje tu i teraz, nie patrzy w przyszłość, nie rozgrzebuje przeszłości. I co najważniejsze  potrafi wręcz zarażać swoim optymizmem. „Zaczarowana codzienność" to publikacja o kobiecych sprawach: problemach, radościach i smutkach. Po prostu... o życiu. Jest to jednak lektura nie tylko dla kobietKolejny zeszyt ukaże się 16 marca 2017 r. 

Magda Omilianowicz: "Przekraczające granice" to cykl moich wywiadów z barwnymi, nietuzinkowymi kobietami m. in. panią Teresą - 82 letnią Królową Autostopu, Martą  Frey - malarką, Magdaleną Kozak - lekarką, która była na dwóch misjach w Afganistanie. Każda z nich jest wyjątkowa i wspaniała. Jak pierwszy raz przeczytałam teksty Agnieszki Korzeniewskiej, posłuchałam jej wypowiedzi na fb - to od razu pomyślałam: kolejna niesamowita babka! Energiczna, radosna, idealna bohaterka moich książek!  Dzięki takim kobietom nasz świat jest od razu fajniejszy!

 

  • ISBN: 978-83-65157-25-6
  • format: 15 x 21 mm
  • okładka: miękka
  • wydanie I
  • cena: 21,00

Nasza strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką prywatności. W czasie korzystania z serwisu pliki będą zapisywane na Twoim urządzeniu. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki.